Політика  |  11.11.17  |  субота
 

Яценюк заявив, що йде в президенти

Крім того, "Народний фронт" візьме участь в парламентських виборах, хоча ця політична сила має лише 0,6% підтримки серед населення.

Про це колишній прем'єр-міністр України повідомив, виступаючи з трибуни в Мистецькому Арсеналі на з'їзді партії "Народний фронт".

"Було дуже багато дискусій про те, що вибори будуть в 2016, 2017, 2018-му році. До речі, хто вів ці дискусії? Люди які далекі від політики, в тому числі і української. Політика - це не гастролі. А державні діячі - це не гастролери. Ми виконаємо програму і в 2019 році підемо на президентські і парламентські вибори. І нас оцінять люди. Нам є, що сказати",

- заявив лідер "Народного фронту".

Нагадаємо, що згідно з соціологічним опитуванням, яке провів  Центр досліджень "Софія" з 5 по 13 жовтня 2017 року, Арсеній Яценюк, як кандидат в президенти має лише 0,6% рейтингу, і його "Народний фронт" також 0,6%.

Як раніше повідомлялося, 8 серпня, детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали шістьох осіб за фактом розтрати коштів держбюджету, виділених на проект "Стіна". Як повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро, серед затриманих є службові особи Державної прикордонної служби України та підприємств-підрядників. Слідчі дії (обшуки) проводяться у Києві, Київській області, Чернігові та Харкові. Також вирішується питання про затримання інших осіб.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах