Політика  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Мер Львова долучився до Європейського тижня мобільності і приїхав на роботу велосипедом

У рамках Європейського тижня мобільності у Львові сьогодні, 19 вересня, проводять акцію «Велосипедом на роботу». Міський голова Львова також долучився до цієї акції та приїхав на роботу на велосипеді.

Метою цієї акції є заохочення європейських міст впроваджувати та пропагувати сталий («зелений») транспорт, як альтернативу автомобілям.

«Сьогодні вранці ми зустрічали нашого львівського моряка на вокзалі, тому до центру, на жаль, приїхали не на велосипеді, але ввечері я повертатимусь додому власне велосипедом, адже він чекає мене в кабінеті. Останні кілька місяців я із задоволенням використовую саме цей вид транспорту для доїзду на роботу.

Одна з ідей міського голови полягала у розвиненій велоінфраструктурі у Львові, понад 200 кілометрів. Вже є понад 100 кілометрів велосипедних доріжок, що є дуже суттєвим показником в Україні",

— зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зазначимо, Львів уже вдев’яте долучатиметься до проведення Європейського тижня мобільності, який триває з 16 по 22 вересня. Проте, цього року його проведення є чи не найбільш актуальним за всі роки, оскільки Львів приймає План сталої міської мобільності — стратегічний документу, який визначатиме транспортну політику міста щонайменше на наступні 10 років.

Кожен Європейський тиждень мобільності зосереджується на конкретній темі, пов’язаній зі сталою мобільністю. Цьогорічна тема: «Безпека пішохідного та велосипедного руху» під гаслом «Ходи з нами!».

Окрім акції «Велосипедом на роботу» в межах Європейського тижня мобільності сьогодні відбудеться Урбан пікнік у сквері, що на вул. Дорога Кривчицька, 1, де спільно з мешканцями дискутуватимуть про активізацію цього скверу.

Також завтра, 20 вересня, з 17:00 до 19:00 год, на вул. Валовій відбудеться день «ПАРКування». Мета заходу — обговорення питання використання вуличного простору для паркування автомобілів у центрі нашого міста.

Про це повідомляє ЛМР

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах