Політика  |  01.08.19  |  четвер
 

Зеленський: Ми хочемо, щоб у Черкасах був аеропорт

Президент України Володимир Зеленський хоче, щоб протягом двох років у Черкасах було завершено будівництво міжнародного аеропорту. Він сказав про це під час робочої поїздки в Черкаську область.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Черкаську область проінспектував процес капітального ремонту злітної смуги аеропорту в Черкасах, інформує пресслужба глави держави.

"Директор летовища Іван Далібожак зазначив, що капітальний ремонт злітно-посадкової смуги розпочато у 2018 році. Вартість робіт становить 128 млн грн. Також є проєктна документація на перон і рульову доріжку. Він зазначив, що з Черкас до Києва веде єдина дорога, тому є потреба в авіасполученні",

– ідеться в повідомленні.

За словами Далібожака, 1 грудня 2019 року буде закінчено реконструкцію смуги, а на завершення будівництва всього комплексу необхідно два роки і 750 млн грн.

Після візиту в аеропорт на нараді в Черкасах Зеленський повідомив, що сприятиме процесу пошуку інвесторів, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Цього року буде смуга. Ми будемо зараз знаходити [кошти]. Я поставив це питання заступнику глави Офісу президента Олексію Гончаруку. Ми будемо допомагати, звертатися до вашої бізнес-еліти, будемо шукати людей, які паралельно будуть будувати термінал. Ми хочемо, щоб у найближчі два роки у вас був нормальний міжнародний аеропорт",

– сказав він.

Черкаський аеропорт було відкрито в 1984 році, він мав статус міжнародного й обслуговував до 80 рейсів на добу, повідомили у пресслужбі глави держави. Регулярного авіаційного сполучення літаками в аеропорту не здійснюють із 1997 року, остаточно він припинив приймати літаки у 2001 році. У 2018-му розпочато капітальний ремонт смуги. Будівельна готовність об'єкта станом на середину липня 2019 року – 43%.

Про це повідомляє Гордон.юа

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e