Політика  |  10.11.18  |  субота
 

Адміністрація Трампа задіяла проти Росії ще більше санкцій

Санкції зачіпають трьох фізичних осіб і 9 організацій за підтримку зусиль по економічній інтеграції Криму в Росію або за порушення прав людини.

Про це пише американське видання Politico.

Згідно з інформацією, за кілька днів до того, як президенти Трамп і Путін відправляться в Париж на зустріч світових лідерів, адміністрація Трампа задіяла проти Росії додаткові санкції за порушення прав людей і незаконну економічну діяльність в Криму.

Видання зазначає, що цей крок є черговим прикладом того, що адміністрація Трампа готова ставитися до Російської Федерації більш жорстко, ніж можна подумати по риториці президента США.

До "чорного списку" потрапив, зокрема,  Андрій Сушко - співробітник ФСБ, за те, що він душив і бив кримськотатарського активіста, а також застосовував до нього електрошок. Крім того, під санкції потрапило так зване "міністерство державної безпеки Луганській Народної Республіки". Як сказано в заяві Мінфіну США, "міністерство" практикувало в своїх тюрмах тактику залякування, в тому числі загрози серйозними насильницькими діями і згвалтуванням.

Як раніше повідомлялося, Порошенко закликав ЄС продовжити санкції щодо РФ. У дописі на сторінці в Twitter, Петро Порошенко розказав про заклик до європейських лідерів щодо продовження економічних заходів проти Російської Федерації, яка нещодавно ввела нові санкції проти України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах