Політика  |  15.03.13  |  п'ятниця
 

“Справа Власенко” негативно впливає на відносини з ЄС

Це підтвердив Президент Віктор Янукович на спільній прес-конференції з латвійським колегою у четвер 14 березня.
Президент зазначив, що в жодній європейській країні депутати не можуть суміщувати депутатську діяльність та адвокатську.
Про це розповідає “Інтерфакс-Україна”.
Що стосується депутата Сергія Власенко, у нього було суміщення з роботою адвоката, тобто у нього була ліцензія і він займався адвокатською діяльністю. В жодній країні Європи, в жодній країні світу цим також не можна займатися, тому суд прийняв рішення згідно із законом. Як це впливає на відносини з ЄС? Безумовно, негативно”, ­- зазначив Віктор Янукович.
Водночас Президент зауважив, що було б правильно, якби можна було відтермінувати це рішення і дати можливість депутатам визначитися, де вони хочуть працювати ­- займатися професійною діяльністю чи працювати депутатами. “ Це з одного боку. А з іншого, ­- коли я розмовляв з головою Верховної Ради, він сказав, що депутатів-сумісників неодноразово попереджували, що потрібно вирішити це питання і вони його не вирішили, хоча пройшло вже більше трьох місяців” - зазначив Президент, - уточнивши, що більшість депутатів вирішили аналогічні питання. На думку Віктора Януковича, коли мова йде про закон, винятків не повинно бути ні для кого, ­- ні для влади, ні для депутатів.
 
 
 

Коментарі (0) перегляди: 4412

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e