Все  |  30.05.20  |  субота
 

Поліція визначила учасників і замовників стрілянини в Броварах

У Броварах почалось засідання суду щодо визначення запобіжного заходу 21 затриманому у вчорашньому конфлікті зі стріляниною.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в Facebook.

«Зараз у Броварському суді починається процедура визначення запобіжного заходу для 21 затриманого у вчорашніх кримінальних розбірках. Поліція та прокуратура вимагають для всіх затриманих тітушок запобіжного заходу у вигляді безальтернативного арешту на два місяці»,

- написав Геращенко.

Він додав, що судові засідання мають бути відкритими для суспільства та ЗМІ. Також Геращенко повідомив, що поліція на сьогодні вже визначила понад 60 учасників перестрілки, зокрема й замовників.

«Частина з них намагається переховуватись. Але це їм не вдасться. Всіх знайдемо й передамо до суду для визначення міри та ступеня провини кожного»,

- запевнив заступник міністра.

Як повідомляв УНІАН, 29 травня в Броварах Київської області стався конфлікт зі стріляниною через міжміські маршрутні перевезення. Внаслідок конфлікту постраждали троє осіб, двоє з них із вогнепальними пораненнями перебувають у лікарні. Слідчі розпочали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ч. 4 ст. 296 ("хуліганство"), ч. 1 ст. 263 ("незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами"), ч. 2 ст. 194 ("умисне знищення або пошкодження майна"), а також за ст. 15, ч. 2 ст. 115 ("замах на умисне вбивство двох і більше осіб") Кримінального кодексу. У зв’язку зі стріляниною в Броварах т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін заявив, що «ситуація з нелегальними перевезеннями зріла роками». Керівництво області провело нараду з перевізниками, що працюють на броварських маршрутах, визначених КОДА, та з якими укладені договори на організацію перевезень. Ці перевізники стверджують, що до ранкового інциденту не мають жодного стосунку та працюють у штатному режимі. За даними КОДА, за понад рік жодних змін у цих маршрутах та переліку компаній, що їх обслуговують, не відбувалось. Також учора Геращенко повідомив, що рік тому Київська облдержадміністрація провела тендер, за результатами якого в Бровари зайшов ще один перевізник, а після двох місяців карантину два ворогуючих угруповання — з Вінниці та Броварів — вирішили «з'ясувати стосунки, а обласна влада не контролювала ситуацію й не звертала уваги на проблеми у сфері перевезень».

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах