Все  |  09.11.19  |  субота
 

Поліція продемонструвала, що відбувається з дитиною без автокрісла під час ДТП

Патрульна поліція Львівської області наочно продемонструвала, що відбувається з дитиною, якщо батьки її не пристебнули, у момент ДТП.

Відповідний ролик виклали на сторінці у соцмережі.

У відеоролику поліцейські показали автопригоду зі смертельним наслідком манекена 4-місячної дівчинки Ані. Її батьки не подбали про безпечне перевезення. Таким чином патрульні поліцейські Львівської області намагалися привернути увагу дорослих, аби їх не лякали штрафи, а можливі невиправні трагічні наслідки.

Ще один варіант перевезення, який продемонстрували, це коли дорослий, а в даному випадку уявна мама, бере дитину на руки, пристібається, і сподіваються, що у разі чого втримає своє чадо у руках. Результат знову плачевний: «дитина» гине від черепно-мозкової травми.

І лише тоді, коли «немовля» посадили у автокрісло – воно залишилося неушкодженим.

Цей імітатор ДТП передала патрульним Консультативна місія Європейського союзу. Радник місії EUAM Ukraine з питань громадського порядку, поліцейський з Данії із багаторічним досвідом Стіг Хейдеман розповідає, що у них усі без винятку повинні пристібатися: «За перше таке порушення на водія накладають штраф 200 євро, а якщо порушить втретє – позбавляють прав».

«За десять місяців цього року на території Львівської області зареєстровано 342 ДТП за участю дітей, з них – 303 ДТП з постраждалими, в яких загинуло 20 та травмовано 360 дітей. Патрульні постійно наголошують на необхідності пристібатися, адже стають свідками, коли при страшній аварії усі виживають, бо скористалися пасками і при незначній серйозно травмуютьcя, бо не пристебнуті»,

– зазначила начальник відділу зв‘язків із громадськістю Тетяна Капись.

Поліція наголошує, що звичка пристібатися – рятує життя!

Про це повідомляє dilo

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах