Все  |  11.12.19  |  середа
 

Поліцейські з дітьми запускали голубів: у Львові провели акцію проти насильства

Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, поліцейські з дітьми запустили в небо голубів, які символізували боротьбу з насильством. Тема насильства в сім‘ї довший час замовчувалася в нашій країні.

Ми закликаємо усіх хто потерпає від фізичного, психологічного, економічного насильства не мовчати, діяти і звертатися за телефоном 102ʺ – наголосив під час заходу ʺ#ДійПротиНасильстваʺ, у рамках Всеукраїнської акції ʺ16 днів проти насильстваʺ начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

Усі служби об‘єдналися нині з одним закликом #ДійПротиНасильства.
Наші інспектори інформували громадян про проблеми насильства, розповсюджували інформаційні матеріали та браслети.
На одній з локацій розмістили дошку, на якій всі бажаючі залищали відбиток своєї долоні, або ж прикріпляли символічні долоньки з побажаннями про безпечне середовище без насильства та агресії до гірлянди з дитячих малюнків.

На локації соціальних служб виклали жіночі косметички. Кожен, хто підходив до локації, відкривши косметичку отримував надпис всередині :

ʺІноді жінка втрачає набагато більше, ніж звичайна косметичка. Через насильство вона втрачає честь, гідність, здоров’я, а іноді й життя.ʺ

Студенти Львівського державного університету внутрішній справ провели свій танцювальний флешмоб проти насильства.
Усі бажаючі вчилися надавати першу домедичну допомогу.
Наприкінці заходу діти, поліцейські, соціальні служби ʺвідкрили безвихідь чотирьох стінʺ за якими ховалося насилля і випустили в небо білих голубів, як символів боротьби з насильством.
Ми сподіваємось, що цим заходом ми привернули увагу громадськості до нетерпимості насильства в будь-яких його проявах.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Коментарі (244) перегляди: 1145

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах