Все  |  09.05.18  |  середа
 

Показ "Євробачення" в Росії відклали через пропаганду секс-меншин

Саме так російський сайт "Дни.ру" пояснив, чому перший півфінал російський "Перший канал" транслював з півторагодинною затримкою.

"Євросонг" давно вважається великим європейським гей-парадом, замаскованим під конкурс пісні. Його учасники - трансвестити, бородаті жінки, фріки всіх мастей і зірки, що не приховують одностатевих відносин. Ось і цього разу не обійшлося без провокації - Ірландія представила номер, який коментаторка Яна Чурікова туманно назвала "піснею про міцну чоловічу дружбу",

- йдеться в матеріалі.

На підтвердження цієї версії наводиться опис того, що відбувалося на сцені конкурсу під час виступу ірландського виконавця.

"На екрані, дійсно, два хлопці трималися за руки, терлися спинами один об одного, та так що російські духовні скріпи могли ненароком розігнутися. Ну, як таке показувати в ефірі головного каналу країни ?! Тому, можливо, і поставили трансляцію пізно вночі, щоб не бентежити ревнителів патріархальних сімейних цінностей і не займатися забороненою в Росії пропагандою гомосексуалізму ",

- впевнені російські журналісти.

Також автори публікації підкреслюють, що в українця Alekseev, який представляв Білорусь, не було шансів, адже він не потрапляє у вищеназвані категорії. Щоправда, відзначається, що виступив співак не дуже добре.

Багато шанувальників Alekseev поділяють цю думку. Вони впевнені, що виконвця "злили".

До слова, в Білорусі виступ Микити Алєксєєва назвали чудовим і висловили вдячність співакові.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах