Події  |  24.06.13  |  понеділок
 

За результатами упізнання в Пакистані загинуло троє українців

Експерти Пакистанського інституту медичних наук в Ісламабаді закінчили упізнання 10 іноземців, які загинули в ніч на 23 червня внаслідок нападу бойовиків.

Серед убитих туристів троє українців та двоє словаків, які були разом в одній групі. За повідомлення керівника харківського клубу альпіністів Геннадій Копейка, загинули Ігор Свиргун, Бадаві Кашаєв і Дмитро Коняєв.

Інші жертви нападу бойовиків – двоє громадян Китаю, один непалець, американець та громадянин Литви. Також помер пакистанський гід.

Нагадаємо, 23 червня посольство України в Пакистані повідомило, що в результаті нападу бойовиків на півночі Кашміру, що перебуває під контролем Пакистану, загинуло п’ятеро українських туристів.

Спочатку представник ісламістського терористичного угруповання «Джундуллах» заявив агентству Рейтер, що вбивство скоїли бойовики угруповання. Пізніше відповідальність за напад на себе взяли представники руху «Техрік-і-Талібан Пакистан» (ТТП). Вони заявили, що теракт здійснило «Джунуд уль-Хіфа» - одне з угруповань, що входить до складу ТТП.  Відомо, що «Джундуллах» і ТТП тісно пов'язані між собою.

Силовики Пакистану заарештували сьогодні, 24 червня, 37 людей, яких підозрюють в причетності до злочину.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах