Все  |  26.12.17  |  вівторок
 

Підсумки: хто з зірок одружився у 2017 році

Рік, що минає, запам'ятався українцям зірковими весіллями: зі своїми другими половинками поєдналися відомі телеведучі, співаки та інші знаменитості.

Яскравих урочистостей у 2017 році відбулося трохи менше, ніж торік. Деякі з них були довгоочікуваними, інші виявилися зовсім несподіваними. Одні вирізнялися своєю розкішністю та пафосом, інші проходили скромно і навіть таємно.

Цьогоріч українська співачка і переможниця Євробачення 2016, Джамала стала дружиною Бекіра Сулейманова. Пара одружилася за всіма традиціями весільного обряду кримських татар.

Співачка Тоня Матвієнко поєдналася зі своїм колегою-артистом Арсеном Мірзояном. Подія відбулася на березі Дніпра. На святі були присутні тільки найближчі друзі та родичі пари.

Телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов також одружилися в цьому році. В інтерв'ю для одного з українських журналів Катя і Юрій зізналися, що вони тепер не тільки щасливі батьки довгоочікуваного малюка, але й сім'я - пара узаконила свої стосунки.

Український шоумен Андрій Джеджула уклав шлюб з Юлією Леус. Молодята відсвяткували своє одруження у колі родичів та близьких друзів. 

Один з ведучих цьогорічного "Євробачення" Олександр Скічко в одружився з Єлизаветою Юрушевою. Молодята зіграли весілля у Грузії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах