Все  |  12.09.17  |  вівторок
 

Під Львовом поліція обшукує вояків батальйону "Донбас"

12 вересня біля озера у Винниках правоохоронці обшукують групу людей у військових одностроях, які є бійцями батальйону "Донбас".

За інформацією, вказаною в Журналі єдиного обліку, сьогодні працівники Личаківського відділу поліції отримали анонімне повідомлення про те, що біля Винниківського озера перебуває група осіб у військовій формі, у яких може бути зброя та вибухівка.

Аби перевірити цю інформацію, на місце події прибула поліція, спецпризначенці з вибухотехніками. Правоохоронці проводять огляд речей військових батальйону "Донбас". Зброя, яку бійці самі надали для огляду, розряджена, на неї у військових є відповідний дозвіл. Під час обшуку вибухівки чи заборонених речей поліцейські не виявили.

Військові, які 10 вересня брали участь у забезпеченні порядку у Краковці під час перетину кордону Михеїлом Саакашвілі, пояснили, що сьогодні вирішили відпочити біля озера.

Майже чотири десятки предствників батальйону, які приїхали з різних областей, не поспішають залишати Львівщину, доки ситуація є напруженою, і при необхідності мають намір охороняти громадян від "тітушок".

Військові зауважили, це вже восьмий обшук, який у них проводять впродовж останніх чотирьох днів.

Правоохоронці цю ситуацію наразі не коментують.

Вийти з території озера бійцям батальйону "Донбас" поліція не дозволяла через процесуальні дії. Після цього військові забарикадувалися, а для в підкріплення поліції прибули двома ватажівками нацгвардійці.

Тим часом депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, який також 10 вересня брав участь у прориві держкордону, повідомив у Facebook, що біля Винників "ОПГ МВС" збираються побити ветеранів батальйону "Донбас".

"Зараз організоване злочинне угруповання Авакова "ОПГ МВС" перекриває під’їзд до Винників і намагається організувати незаконне побиття ветеранів батальйону Донбас. Протягом 4 годин всі машини ветеранів були обшукані. Не було знайдено жодной зброї чі вибухівки. Однак з Києва продовжують надходити команди Аброськіна і Авакова будь-яким шляхом затримати ветеранів. Аваківці стягують сили і готують збройну провокацію",

– заявив Семенченко.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах