Все  |  15.05.18  |  вівторок
 

Переможниця "Євробачення-2018" відмовилася їхати в Росію

Співачка надала перевагу участі в гей-ході у себе на батьківщині і дорікнула росіянам за гомофобію.

Тріумфаторка "Євробачення-2018", співачка з Ізраїлю Нетта Барзілай відхилила запрошення виступити в РФ, інформує телеграм-канал Super.

Повідомляється, що Нетту запросили виступити на премії "Трансформація" 8 червня, яку проводить телеканал "Муз-ТВ". У відповідь менеджмент співачки заявив, що в цей день вона буде зайнята - Нетта має намір долучитися до гей-маршу в Тель-Авіві, і це для неї значно важливіше. Крім того, артистка висловила занепокоєння тим, що в Росії подібні акції забороняються.

Нагадаємо, Нетта стала переможницею у фінальному шоу "Євробачення-2018" в португальському Лісабоні 12 травня. Професійні журі країн-учасниць присудили співачці 212 балів; за результатами голосування телеглядачів ізраїльтянка отримала ще 317 балів. Відтак у наступному році пісенний конкурс відбудеться в Єрусалимі.

За словами Нетти, її конкурсну пісню "Toy" ( "Іграшка") було написано під враженням від мережевого флешмобу Me Too, в якому представники обох статей розповідали про сексуальні домагання щодо себе.

Як повідомлялося, Росія перенесла трансляцію першого півфіналу "Євробачення" на 1,5 години через номер конкурсанта з Ірландії. На відбірковому етапі пісенного конкурсу в постановці суперника Нетти було продемонстровано романтичний танець двох закоханих чоловіків. При цьому одностатеві відносини в його пісні прямо не згадуються.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах