Все  |  20.10.18  |  субота
 

Перед розстрілом у Керчі Владислав Росляков спалив Біблію

У день розстрілу керченський стрілок Владислав Росляков одягнув футболку з написом "Hatred", що в перекладі означає "Ненависть".

Про це повідомляють РИА Новости. 

Крім того, перед трагедією Владислав спалив Біблію у себе біля будинку. Слідчі виявили, що на обпалених сторінках було обведено вірш "Збери той народ, чоловіків, дружин і дітей і прибульців своїх, що в твоїх брамах, щоб вони чули, і щоб вчилися і боялися Господа, Бога вашого, і додержували виконувати всі слова закону Його".

На злочинця була одягнена біла футболка з чорним написом "Ненависть". У самому стилі одягу, який підібрав Росляков перед розстрілом, користувачі Мережі угледіли схожість зі школярем, який влаштував розправу в Колумбайні, тобто чорні штани і біла футболка з чорним написом.

Також відомо, що правоохоронці розглядають версію, що вибухівка була виготовлена ​​зі снарядів часів Другої Світової війни.

Нагадаємо, що жертв «керченського стрільця» не будуть ховати разом із вбивцею. Слідчі експертизи триватимуть два тижні. За цей час криміналісти перевірять чи був Владислав Росляков у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах