Все  |  18.10.18  |  четвер
 

Парубій сказав Вілкулу вигнати з себе біса

Голова Верховної Ради зреагував на заяву співголови фракції "Опоблоку" щодо передачі Андріївської церкви у безкоштовне та довготривале користування Вселенському Патріархату.

Андрій Парубій порадив Олександрові Вілкулу, який з трибуни Верховної Ради розкритикував сьогоднішнє рішення депутатів про Андріївську церкву, покаятися і вигнати з себе біса. Про це повідомляє "Укрінформ".

Йдеться про те, що "опоблоківець" назвав передачу Андріївської церкви хабарем стамбульському патріарху за нібито його участь в українській президентській кампанії. Також він повідомив, з колегами по фракції зареєстрували проект постанови про скасування цього рішення через кнопкодавство.

"Сьогодні руками українського парламенту було надано хабар стамбульському патріарху за його участь в українській президентській кампанії - передано українську історичну пам'ятку - Андріївську церкву. Відповідно до законодавства, ми разом із колегами по фракції Вадимом Новинським, Нестором Шуфричем, Михайлом Добкіним і Михайлом Папієвим зареєстрували проект постанови про скасування цього рішення через кнопкодавство. Спікер Андрій Парубій підписав постанову попри те, що вона була зупинена нашою зареєстрованою постановою. Ми офіційно передаємо до правоохоронних органів і будемо стежити, щоб чиновники, які порушили закон, були покарані",

- сказав Вілкул.

Реагуючи на цей виступ, Парубій назвав такі заяви приниженням почуттів віруючих.

"Як ви смієте тут, з трибуни Верховної Ради, говорити слова зневаги про Вселенського Патріарха! Це просто гундяївство і демонструє, що це КГБістська секта. Священики Гундяєва своїми руками вбивали українських воїнів... Поважайте почуття православних віруючих і підіть до церкви і покайтесь, і не робіть цього більше ніколи з трибуни Верховної Ради. Підіть на Афон - покайтесь і виженіть біса з себе, щоб більше він нас не спутував! Такі виступи ми більше не будемо допускати у залі",

- сказав голова ВР.

Решта народних депутатів, присутніх у залі засідання, зустріли заяви опозиційного нардепа криками "Ганьба!".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах