Все  |  04.07.19  |  четвер
 

Папа Франциск подарував Путіну медаль з символічним написом

На зустріч з понтифіком президент Росії спізнився на годину.

Папа римський Франциск 4 червня провів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. Перед їх початком сторони обмінялися подарунками.

Як повідомляє РБК, понтифік передав Путіну гравюру з видом площі Святого Петра роботи Джузеппе Вазі 1774 року і послання до Всесвітнього дня миру 2019 року.

Крім того, він подарував президенту Росії медаль в честь шостого року понтифікату, присвячену 100-ій річниці закінчення Першої світової війни.

На медалі викарбувано напис: "Ніщо не втрачається з миром. Все можна втратити у війні". Це цитата з радіозвернення папи Пія XII від 24 серпня 1939 року.

Натомість, Путін подарував Франциску ікону із зображенням апостолів Петра і Павла, а також диск з фільмом Андрія Кончаловського "Гріх" про Мікеланджело.

Відзначимо, що Путін запізнився на зустріч з Франциском на одну годину.

5 липня Франциск проведе переговори з вищими ієрархами Української греко-католицької церкви, сторони обговорять церковну ситуацію в Україні.

Верховний архієпископ УГКЦ Святослав заявив, що під час переговорів з понтифіком українські католики проситимуть Ватикан підтвердження статусу патріархату для церкви. Проти цього виступає Росія.

Раніше повідомлялося, що на зустрічі з Папою Римським Путін планує обговорити Україну.

Про це повідомляє Еспресо

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах