Пам'ятник  |  14.11.19  |  четвер
 

У Львові відкрили меморіальну дошку Сергію Дмитровському

На роковини смерті очільника Львівського гарнізону Сергія Дмитровського, 14 листопада, у Львові відкрили меморіальну дошку.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

14 листопада, рівно рік тому, як на 57-му році життя, перестало битися серце людини легенди Сергія Дмитровського. Аби вшанувати його пам’ять на фасаді Головного управління ДСНС України у Львівській розмістили пам’ятну дошку.

Колеги, сім’я, друзі, побратими, які пліч-о-пліч з Сергієм Юрійовичем пройшли чимало на життєвому шляху, прийшли сьогодні аби вшанувати його пам’ять.

Свій трудовий шлях Сергій Дмитровський розпочав у серпні 1981 року на посаді начальника караулу 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Тернопіль. Рухаючись кар’єрними щаблями, у вересні 2004 року Сергій Юрійович став очільником Львівського гарнізону. Упродовж 14 років він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями, які виникали на території регіону. Під його керівництвом та за безпосередньої участі вдалося ліквідувати наслідки 187 надзвичайних ситуацій, та врятувати життя 7939 людей, з них 434 дітей.

Він завжди з батьківською турботою піклувався про особовий склад та прагнув, аби рятувальники постійно працювали над вдосконаленням своїх вмінь. Тренування, навчання, підвищення професійної підготовки – саме це було найголовнішим у підготовці молодих фахівців.

Окрім професійної діяльності, Сергій Юрійович мав активну громадянську позицію та був членом виконавчого комітету Львівської міської ради.

За своє життя він отримав чимало нагород, у тому числі був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та почесним званням «Заслужений працівник цивільного захисту України». Проте найціннішою нагородою залишиться щира вдячність людей за відвагу, допомогу та підтримку.

Про це повідомляє vezha

 
 

Коментарі (0) перегляди: 280

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах