Все  |  16.11.19  |  субота
 

ОТГ Львівщини пропонують укрупнити

Проєкт адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Львівської області, який зараз пропонує Мінрегіон, передбачає утворення 61 об’єднаної територіальної громади.

Варто зазначити, що затверджений Львівською обласною радою та погоджений Урядом перспективний план області передбачає 85 ОТГ, тому передбачається їх укрупнення, зокрема, тих громад, які вже утворені і вважаються фінансово неспроможними. 

Про це повідомив нардеп Тарас Батенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Уряд пропонує утворити на Львівщині п’ять районів (замість нинішніх 20):

– Львівський – 1,4 млн осіб, об’єднає 24 громади;

– Дрогобицький – 452,1 тис. мешканців, 13 ОТГ;

– Самбірський – 233,2 тис. мешканців, 10 ОТГ;

– Червоноградський – 253,4 тис. мешканців, 7 ОТГ;

– Золочівський – 164,3 тис. мешканців, 7 ОТГ.

«Моя позиція одностайна, важливо, щоб зміни, які відбуваються в рамках адміністративно-територіальної реформи були узгодженні саме з територіальними громадами, а не нав’язані Урядом чи областю. Це насамперед стосується, входження майбутніх ОТГ у ті чи інші новостворені райони: Львівський, Золочівський чи Стрийський»,

– зазначає депутат.

Батенко також повідомив, що 8 жовтня цього року додатково звернувся до Уряду з проханням внести зміни до нової редакції (укрупнення) перспективного плану ОТГ та районів Львівської області в рамках нового адміністративно-територіального устрою. Зокрема, на прохання територіальних громад та Перемишлянської районної ради, вилучити з Поморянської ОТГ та передати Перемишлянській ОТГ такі сільські ради: Білецьку (905 мешканців, площа 32,8 км кв.), Вишнівчицьку (668 мешканців, площа 27,5 км кв.), Дунаївську (850 мешканців, площа 35,4 км кв.), Чемеринецьку (912 мешканців, площа 34,0 км кв.).

Про це повідомляє dilo

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1058

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах