Все  |  11.03.18  |  неділя

"Олімпік" не без допомоги судді переміг "Карпати"

Рефері матчу Микола Балакін призначив суперечливий пенальті у ворота львівської команди, а потім безпідставно вилучив нашого форварда Леоніда Акулініна.

На жаль, цей матч запам'ятається уболівальникам "Карпат" низкою неоднозначних суддівських рішень. Наприкінці першого тайму гравець "Олімпіка" Кисіль в штрафному майданчику впав на рівному місці, ледь доторкнувшись до стопи львівського захисника. але цього вистачило, щоб рефері призначив пенальті, який реалізував Біленький.

А в середині другого тайму, коли "Капрати" ось-ось готові були переломити хід гри, футболіст "Олімпіка" сам наскочив на Леоніда Акулініна, і за цей "фол" суддя поєдинку Микола Балакін показав другу жовту картку чомусь форварду "левів".

Залишившись в меншості, "Карпати" намагалися врятувати матч, але, на жаль, пропустили в двох контратаках. Підсумковий результат 0:3, який багато в чому на совісті арбітра.

Карпати - Олімпік 0:3

Голи: Біленький, 45 (з пенальті), Г. Пасіч, 84, Щедрий, 90+3.

Карпати: Шевченко - Мірошниченко, Сандохадзе, Федецький (Мякушко, 62), Гуцуляк - Чачуа (Кльоц, 46), Вербний - Швед, Карраскаль, Ременюк (Санчес, 70) - Акулінін.

Олімпік: Махарадзе - Е.Пасіч, Емерсон, Вакуленко, Немчанінов - Доронін (Цимбалюк, 62), Вукович - Кисіль, Щедрий, Г.Пасіч - Біленький (Сондей, 74).

Попередження: Акулінін, Кльоц, Вербний, Гуцуляк - Емерсон, Г. Пасіч.

Вилучення: Акулінін, 63 (друга жовта картка).