Олімпіада-2022  |  14.11.13  |  четвер
 

Україна подала заявку на Олімпіаду-2022 в останній день

Наша країна подала заявку на право проведення у Львові XXIV зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Про це поінформував віце-прем'єр Олександр Вілкул.

"Сьогодні 14 число, і це був останній термін. І я хочу сказати, що ми подали заявку на участь в Олімпіаді-2022",

- зазначив він.

Тепер у країні сподіваються, що перемога нашої заявки у міжнародному тендері стане не лише поштовхом у розвитку спорту, але й у піднятті рівня економіки, сприятиме поверненню на Батьківщину українців, які мешкають в інших державах.

В нашій державі мають намір організувати Ігри у Львові, Тисовці (Львівщина) та Боржаві (Закарпаття). Крім того, гірськолижні змагання планується організувати у Воловці. "Льодову зону" створять у Львові, а "снігову" облаштують у Тисовці.

Передбачається, що у липні наступного року виконком Міжнародного Олімпійського комітету складе перелік фіналістів із трьох-п'яти міст. У лютому-березні 2015 року експерти Міжнародного Олімпійського комітету відвідають міста-кандидати, і 31 липня на сесії Міжнародного Олімпійського комітету у Куала-Лумпурі офіційно назвуть столицю XXIV зимової Олімпіади.

Наразі на Олімпійські ігри 2022 року претендують такі міста: Осло, Краків, Пекін, Мадрид і Алмати. Раніше від початкової ідеї взяти участь в олімпійських перегонах відмовилися мешканці Мюнхена і Санкт-Моріца (Швейцарія).

Зазначимо, що раніше наша держава неодноразово заявляла про тверду готовність поборотися за Олімпіаду-2022, але до подання заявки справа дійшла тільки в останній день.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах