Все  |  11.02.19  |  понеділок
 

Оголошено підозру Мангеру в організації вбивства Гандзюк

Минулого тижня Херсонська облорганізація ВО "Батьківщина" виключила Владислава Мангера з членів партії.

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголошено підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на сторінці у Фейсбук.

У повідомленні зазначено, що Мангеру оголошено підозру «в організації вбивства тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, вчиненого з корисливих мотивів, на замовлення, з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 27 (Види співучасників); п. 4, п. 6, п. 11, п. 12 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство)».

Минулого тижня Херсонська облорганізація ВО «Батьківщина» виключила очільника Херсонської облради Владислава Мангера з членів партії.

31 січня Мангер зупинив членство в «Батьківщині» на час розслідування вбивства активістки Гандзюк.

Раніше батько Катерини Гандзюк під час засідання Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування вбивства активістки заявив, що підозрюваний в організації вбивства кримінальний авторитет Олексій Левін (Москал) співпрацює з головою Херсонської облради Мангером і головою Херсонської ОДА Андрієм Гродєєвим та його заступником Євгеном Рищуком.

Однак Гордєєв відкинув звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк і закликав генпрокурора, голову СБУ та міністра внутрішніх справ перевірити викладені у зверненні Віктора Гандзюка факти і в разі їх неправдивості знайти тих, хто спонукав батька Катерини Гандзюк до «інформаційної провокації». Гордєєв доповнив, що «питання того, що зазначив батько, - це питання підкилимної гри нечистих на руку політиків».

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року співробітницю Херсонської міськради, активістку Катерину Гандзюк невідомі облили сірчаною кислотою. Вона дістала хімічні опіки та частково втратила зір. Вона перенесла понад 10 операцій. Проте 4 листопада Гандзюк померла.

Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на неї на «умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб».

За підозрою в організації нападу на Гандзюк було затримано п’ятьох осіб. 12 листопада стало відомо про арешт у цій справі Ігоря Павловського – колишнього помічника народного депутата Миколи Паламарчука.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах