Все  |  13.05.22  |  п'ятниця
 

Обстріл Краматорська: дівчинка та її мама, які були на вокзалі, залишилися без ніг

На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. З валізами вони приїхали на вокзал. Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери.

Тоді російська ракета прилетіла на вокзал Краматорська. Сестра-близнючка і мама, які були на пероні, лишилися ніг: дівчинка – обох, жінка – однієї. І 11-річний Ярослав тепер їх доглядає. Навіть сам ходить в магазин поряд з лікарнею.

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання міста Львова.

Зазначають, що родина з Новгородського на Донеччині. Рідний тато діток помер, вітчим – пішов воювати.

«На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. З валізами вони приїхали на вокзал. Поки чекали потяга, Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав лишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух»,

– йдеться у повідомленні.

Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, пригадує: коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

Уже кілька тижнів родина перебуває в Дитячій лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова.

«Наляканих сюди їх доправив евакуаційний потяг. Нині дітки і мама вже усміхаються, бо нарешті в безпеці. З подарунками до них постійно приходять волонтери і знаменитості»,

– повідомляють у медустанові.

Також зазначають, що зовсім скоро сім’я вирушить на протезування та реабілітацію до США.

Ярославчик повідомив, що дуже хоче, аби мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє продовжувати бути їхньою надійною опорою і підтримкою.

Нагадаємо, що 8-го квітня російські окупанти з окупованих територій Луганщини запустили касетні снаряди з комплексу «Точка-У» по вокзалу Краматорська, де близько 4-ох тисяч людей чекали евакуації. Кількість загиблих внаслідок удару Росії по залізничному вокзалу Краматорська склала 52 особи, 109 людей поранено.

Ракетний удар з комплексу «Точка У» завдали саме російські військові, попри спроби командування збройних сил Російської Федерації перекласти відповідальність на Україну, повідомив високопосадовець Міністерства оборони США.

Залита кров’ю дитяча іграшка з Краматорська стане в ООН доказом військових злочинів.

Зазначимо, що Росія докладає значних зусиль у районі Ізюму та Сєвєродонецька, щоб прорватися до Слов’янська та Краматорська.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e