Нью-йорк  |  02.01.17  |  понеділок
 

У Нью-Йорку відбулася акція на підтримку Олега Сенцова

З ініціативи американських активістів, поруч з посольством РФ в Нью-Йорку відбулася акція з метою підтримки Олега Сенцова, українського режисера, засудженого судом РФ.

Олегу Сенцову присудили 20 років позбавлення волі.

Фоторепортаж з місця цієї акції опублікований в соціальній мережі Facebook. Зокрема, на фотографіях можна побачити, що в руках людей були плакати невеликого розміру, на яких написані заклики про якнайшвидше звільнення режисера. Одна із фотографій підписана словами: "Олег, в Нью-Йорку про тебе пам'ятають і чекають, коли ти повернешся".

У квітні минулого року з'явилася інформація про те, що готується обмін політв'язнів їх України. У списку кандидатів на процедуру обміну було ім'я Олега Сенцова. Але потім російський Мін'юст прийняв рішення, згідно з яким українець не підлягає обміну, оскільки визнання його російським громадянином було примусовим.

На адресу президента Росії Володимира Путіна постійно звертаються політичні культурні та громадські діячі РФ з проханням про помилування Сенцова. У відповідь на це глава Кремля стверджував, що судом було доведено, що режисер планував здійснити теракт.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах