НС/кримінал  |  18.10.18  |  четвер
 

Жертв «керченського стрільця» не будуть ховати разом із вбивцею

Слідчі експертизи триватимуть два тижні. За цей час криміналісти перевірять чи був Владислав Росляков у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння

Про це розповідають користувачі в соціальних мережах. 

Терориста, який вчинив масовий розстріл вчителів і дітей в Керченському політехнічному коледжі поховають окремо від вбитих ним людей на ділянці для безпритульних. Про це повідомив Телеграм-канал Mash.

Натомість 21 жертву вбивці поховають разом на міському цвинтарі Керчі, на його центральній алеї. Про це розповів так званий «голова» анексованого Криму Сергій Аксьонов.

Слідчий комітет РФ підозрює, що 18-літній студент скоїв самогубство і вистрілив у себе із власної зброї. Також на початку слідчі відкрили справу за фактом терористичного акту, проте згодом перекваліфікували її на вбивство двох або більше осіб загальнонебезпечним способом.

Українська прокуратура також проводить власне розслідування і відкрила карну справу у якій події за законом нашої країни трактуються як терористичній акт, що призвів до масової загибелі людей.

Загалом у  лікарні зараз залишається 44 поранених від нападу. Чимало жертв Владислава Рослякова знаходиться у важкому стані.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 407

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах