НС/кримінал  |  15.06.18  |  п'ятниця
 

Політв'язень Балух - у критичному стані, - МЗС

Суд в анексованому Російською Федерацією Криму 15 червня продовжив термін арешту українцеві на 2 місяці.

Володимир Балух - у критичному стані. Про це сьогодні повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

"Чи є межа російському цинізму? Політв'язень В. Балух у критичному стані. Час пішов на дні. В цей час окупант незаконно продовжує його арешт",

- написала Беца.

Крім того, вона зазначила, що в МЗС України вимагає допустити до Володимира Балуха українських або міжнародних лікарів його негайного звільнення.

За інформацією "Крим.Реалії", під час сьогоднішнього судового засідання в підконтрольному Кремлю Роздольненському суді Криму українському активісту стало погано і йому викликали швидку. Медики зробили укол Балуху, але його стан не поліпшився. У засіданні оголосили перерву до 22 червня.

Відомо, що Балух оголосив 19 березня безстрокове голодування.

ФСБ Росії затримала українського активіста у грудні 2016 року за те, що нібито на горищі його будинку знайшли 90 патронів і кілька тротилових шашок. За зберігання боєприпасів Балуха визнали винним і засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Натомість правозахисники стверджують, що Балуха засудили через його проукраїнську позицію – український прапор на подвір’ї його будинку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах