НС/кримінал  |  17.11.17  |  п'ятниця
 

На рахунках родичів Єфремова знайшли 33 мільйони франків

Прокурор вважає, що це дозволить екс-регіоналу виїхати за кордон та ухилитись від слідства, а також дає можливість тиснути на свідків.

На закордонних рахунках родичів колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Олександра Єфремова розміщено 33 мільйони швейцарських франків.

Про це у п'ятницю, 17 листопада, під час розгляду справи Єфремова у Старобільському районному суді Луганської області заявила сторона обвинувачення, передає "Укрінформ".

"Під час досудового розслідування встановлено, що в невістки і сина Єфремова Олександра Сергійовича на банківських рахунках, які оформлені на іноземне підприємство у Швейцарській конфедерації, знаходяться 33 мільйони швейцарських франків. Це дозволяє йому виїхати за кордон та ухилитись від слідства, а також дає можливість тиснути на свідків та погрожувати їм",

- наголосив прокурор.

На його думку, ці кошти мають незаконне походження.

Водночас захисник екс-регіонала підкреслив, що гроші, є вони чи ні, не мають жодного відношення до справи, яка розглядається в суді.

Нагадаємо, Єфремова звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Раніше суд продовжив його арешт до 21 листопада.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах