НС/кримінал  |  18.07.18  |  середа
 

Кривава ДТП у Харкові: результати автотехнічної експертизи

Дії обох фігурантів справи знаходяться в причинно-наслідковому зв'язку щодо моменту небезпеки, тобто, неминучого зіткнення.

Суд у Харкові у справі про смертельну ДТП допитав експерта-автотехніка, який підтвердив, що правила порушили обидва водії - Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen, передає "Укрінформ".

"У залі засідання - Олена Зайцева і Геннадій Дронов, вони знаходяться на лаві за скляною перегородкою. Присутні прокурори і адвокати підозрюваних і потерпілих. До суду також прибули три експерти Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса. Вони мають надати суду результати експертиз, зокрема, - чотирьох дисків відеозапису, зробленого в момент ДТП",

- йдеться в повідомленні.

Спеціаліст з автотехнічної експертизи, додали в суді, підтвердив, що дії обох фігурантів знаходяться в причинно-наслідковому зв'язку щодо моменту небезпеки, тобто, неминучого зіткнення:

"Дронов рушив з місця на жовте світло, тим самим відкинув Lexus, який мчав повз на червоне світло на великій швидкості, на натовп людей на переході".

Зазначається, що допит експерта-автотехніка затягнувся через безліч перехресних запитань адвокатів обох підозрюваних, тому суд ухвалив рішення перенести засідання. Відтак, інших експертів допитають 24 липня, о 14:00.

Нагадаємо, 18 жовтня в Харкові на перетині Сумської та провулку Мечникова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg, після чого Lexus вилетів на тротуар, в'їхав у групу людей, що були на тротуарі в очікуванні зеленого світла світлофора. В результаті цього, на місці загинули 5 людей. Через кілька днів у Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної допомоги, не приходячи до тями, померла ще одна постраждала.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах