НС/кримінал  |  18.05.20  |  понеділок
 

За вбивство собаки суд присудив чоловіку 5 років в’язниці

Про це йдеться в повідомленні Вінницького міського суду Вінницької області, пише видання vn.20minut.

У Вінниці суд виніс вирок чоловікові, який вдарив собаку, в результаті чого тварина померла. За жорстоке поводження з твариною 28-річний житель отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. 

“Суд визнав винним 28-річного вінничанина, який в березні 2019 року на шкільному спортивному стадіоні в місті Вінниця вдарив ногою собаку на очах у 80-річного господаря. Від удару тварина загинула”,

– розповіли в суді.

Відзначається, що на судовому засіданні обвинувачений свою провину не визнав. Своєю чергою прокурор просила суд призначити 28-річному чоловікові покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

“Для достовірного встановлення всіх обставин справи суд проаналізував показання обвинуваченого, потерпілого, трьох свідків, всебічно дослідив письмові докази та відеозаписи зі слідчого експерименту. В результаті повного і всебічного судового розгляду, з урахуванням молодого віку обвинуваченого, відсутність пом’якшуючих обставин, за вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України, суд призначив 28-річному чоловікові покарання у вигляді 5 років позбавлення волі “,

– наголошується в постанові суду.

Суд також застосував до чоловіка запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до вступу вироку в законну силу.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах