НС/кримінал  |  14.08.17  |  понеділок
 

Підозрюваного у вбивстві знайшли повішеним у львівському СІЗО

Увечері в суботу, 12 серпня, у слідчому ізоляторі, розташованому на вул. Городоцькій, 20, знайшли повішеним одного з в'язнів.

За інформацією прес-служби прокуратури Львівщини, чоловіка, якого підозрювали у вбивстві, виявили повішеним у камері для тримання під вартою.

"Тіло виявили у одній з камер. Зараз триває судово-медична експертиза. Коли буде встановлено причину смерті, тоді повідомимо інформацію щодо цього випадку. Є відкрите кримінальне провадження",

– зазначено у повідомленні.

Тіло належить колишньому працівникові міліції Дмитрові Журавльову, інформують ЗМІ з посиланням на слова адвоката загиблого. Адвокат розповів, що 8 серпня, за 3 дні до смерті підзахисного, мав з ним розмову, однак не помітив у його поведінці нічого, що свідчило б про намір самогубства.

Більш того, нещодавно, 2 тижні тому рішенням апеляційного суду справу, за якою екс-міліціонер був ув'язнений понад 5 років, було скеровано на повтрний розгляд (через нововиявлені обставини) до суду першої інстанції.

Повідомляється також, що загиблий конфліктував зі співкамерником.

Обставини смерті Журавльова наразі встановлюються. Його тіло скеровано на експертизу.

Свого часу Дмитро Журавльов служив шифрувальником на Військово-морському флоті, потім працював зв’язківцем у пенітенціарній службі та УМВС Львівщини.

У 2009 році, повертаючись з роботи у формі, міліціонер став жертвою нападу - йому проламали голову молотком. Після цього Журавльов покинув службу, отримавши інвалідність. Два роки по тому, під час конфлікту з сусідом чоловік завдав йому смертельних поранень з ґумового пістолета, що й стало причиною для притягнення його до кримінальної відповідальності.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e