НС/кримінал  |  01.06.20  |  понеділок
 

Водій з українським ім'ям в'їхав на бензовозі в натовп демонстрантів у США

На кадрах видно, що сотні демонстрантів в останній момент встигли зреагувати на транспорт, що рухався в їх бік, та розбігтися.

У Міннеаполісі водій багатотонного бензовозу на великій швидкості в'їхав у натовп демонстрантів. Про це повідомляє KSTP. На кадрах видно, що сотні демонстрантів в останній момент встигли зреагувати на транспорт, що рухався в їх бік, та розбігтися. На кадрах також видно, що після зупинки вантажівки протестувальники залізли на нього. За даними телеканалу, водієм машини виявився чоловік з українським ім'ям Богдан Вечірко. Його взяли під арешт без права виходу під заставу.

Управління громадської безпеки штату Міннесота повідомило в Twitter, що постраждалих, крім самого водія, в результаті події немає.

Як повідомляв УНІАН, у Міннеаполісі після смерті афроамериканця Джорджа Флойда при затриманні поліцейським почалися протести. Люди спалили поліцейську ділянку, місцева влада ввела режим надзвичайної ситуації. Офіцер поліції Дерек Човін, який брав участь у затриманні Флойда, заарештований. Протести охопили всю країну. Щонайменше 25 міст ввели комендантську годину.

 

 

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах