НС/кримінал  |  07.01.19  |  понеділок
 

У Великобританії повідомили про серйозні зрушення справи Скрипаля

Усі важливі обставини, які мають відношення до замаху на колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочку Юлії в Солсбері уже вдалося з'ясувати.

Із такою заявою виступили представники британського уряду. Вони стверджують, що вдалось також і вияснити і про сліди, які ведуть безпосередньо до глави Кремля Володимира Путіна.

Інформацію про це опублікувало авторитетне британського видання "The Telegraph". Автори послалися на власні джерела в уряді Британії.

У статті міститься інформація про те, що була викрита мережа агентів російської розвідки, замішана в цьому замаху.

Окрім цього  в повідомленні зазначається, що загроза, яка виходить від Головного розвідувального управління (ГРУ), яка вчинила спробу вбивства Скрипаля в березні минулого року, була різко скорочена в результаті контртерористичного розслідування. У ході нього ж і були  в ході якого були виявлені агенти, які безпосередньо вчинили напад.

Згідно із тим, що повідомило виданню джерело, за результатами розслідування стали відомі  навіть подробиці нападу. Мова йде про розкриття ланцюжка керівників, який вказує на президента Росії Володимира Путіна. Ніби-то саме він був тією особою, яка схвалила використання хімічної зброї на території Великобританії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах