НС/кримінал  |  26.05.20  |  вівторок
 

Вбивство Шеремета: одній з підозрюваних змінили запобіжний захід, іншу залишили під вартою

Справа про резонансне вбивство відомого журналіста Павла Шеремета вчора ввечері, 25 травня, розглядалася у столичному суді. Печерський райсуд розглядав клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу одному із фігурантів — Яні Дугарь, пише “Ракурс”.

Прокуратура наполягала на зміні запобіжного заходу Дугарь з нічного домашнього арешту на заставу у розмірі понад 168 тис. грн з покладенням на неї обов’язку носити електронний браслет.

Суд задовольнив це клопотання, повідомляється у трансляції із залу суду. Заставу потрібно внести упродовж п’яти днів. У разі невнесення застави обвинувачення може клопотати про більш жорсткий запобіжний захід.

Печерський районний суд раніше продовжив до 31 травня нічний домашній арешт військовій медсестрі Дугарь, яка є підозрюваною у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Взимку суд змінив запобіжний захід Дугарь з цілодобового домашнього арешту на нічний.

Нагадаємо, що за версією слідства, 15 та 18 липня 2016 року Яна Дугарь «проводила розвідку» біля будинку Шеремета та фотографувала на мобільний телефон камери спостереження довкола майбутнього місця злочину.

Ще одній підозрюваній, Юлії Кузьменко на засіданні у Печерському районному суді Києва, розглядалося питання продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою для Юлії Кузьменко.

Її підозрюють у причетності до вбивства журналіста.

За підсумками засідання прийняв рішення про продовження запобіжного заходу Кузьменко. Вона залишиться за ґратами до 24 липня, повідомляється в трансляції із залу суду.

Прокурор просив продовжити тримання під вартою підозрюваної ще на два місяці, мотивуючи це ризиками втечі, тиску на свідків і експертів. Адвокат просив обрати для своєї підзахисної альтернативний запобіжний захід. Суд став на бік прокурора і продовжив термін тримання Кузьменко під вартою на два місяці.

Адвокат Юлії Кузьменко просив про відвід судді Віталія Писанця, який і ухвалив рішення про продовження арешту, проте суд відхилив і це клопотання.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах