НС/кримінал  |  16.04.19  |  вівторок
 

В Україні викрили друкарню фальшивих паспортів

Підроблені паспорти та інші документи надходили через посередників до всіх областей України.

У вівторок, 16 квітня, у прес-службі Служби безпеки України повідомляють, що блокували діяльність друкарні, яка виготовляла підроблені українські документи для іноземців.

Також у цій незаконній друкарні зловмисники виготовляли й інші офіційні документи різних державних установ, зокрема державні акти на землю. Вони збували свою продукцію через розгалужену мережу посередників по всіх областях України.

Оперативники спецслужби задокументували факт продажу фальшивих посвідчень на постійне проживання та паспорта громадянина України для перетину державного кордону двом громадянам однієї з країн Середньої Азії. Вартість підроблених документів становила 2500 доларів США.

Після отримання грошей і передачі посвідчення правоохоронці затримали трьох осіб, з-поміж яких був громадянин африканської країни.

У Києві та області, під час санкціонованих обшуків приміщень, правоохоронці знайшли сотні підроблених печаток і штампів, тисячі бланків різних державних установ і міністерств тощо.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Трьом затриманим особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів відповідно до зазначених вище статей.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах