НС/кримінал  |  03.06.20  |  середа
 

В Індії заживо поховали чоловіка, але йому вдалося вибратися з могили

Чоловікові таким чином вирішили помститися.

В індійському місті Гондал недоброзичливці поховали чоловіка живцем, але він сам зміг вибратися з могили. Потерпілий, Капіла Маракана, шість років працював на масловарні, в якій нещодавно змінився власник. Її колишній власник звинувачував чоловіка у своїх збитках і вирішив помститися. Разом з новим господарем масловарні і ще одним спільником він викрав Маракану і побив його. Потім зловмисники закопали його в пісок, дочекалися, щоб він перестав рухатися, і пішли святкувати, пише ТСН з посиланням на The Times of India.

"Поки вони були в хатині, Маракана почав люто звиватися під піском і звільнив одну ногу. Після деяких зусиль закопаному живцем вдалося вибратися з піску. Він побіг, але трійця помітила його і кинулися слідом",

- розповів поліцейський.

Як зазначається, Маракана встиг добігти в'язниці, яка була неподалік, і попросив допомоги у поліцейського. Переслідувачі намагалися втекти, але їх наздогнали та затримали. Як повідомляв УНІАН, раніше правоохоронці Індії звільнили з трирічного ув'язнення голуба, якого підозрювали в шпигунстві на Пакистан.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах