НС/кримінал  |  12.09.19  |  четвер
 

Ураган «Доріан»: на Багамах близько 2500 осіб вважаються зниклими безвісти

Станом на 11 вересня унаслідок урагану «Доріан» на Багамських островах вважаються зниклими безвісти близько 2500 осіб.

Про це повідомила Аварійна служба Багамських островів, передає BBC.

У відомстві зазначили, що перелік зниклих перевіряють на підставі урядових документів про тих, хто перебуває в притулках та про тих, кого евакуювали. Кількість зниклих безвісти може зменшитися.

Водночас у службі вважають, що кількість загиблих буде зростати. Наразі відомо про 50 смертельних випадків від стихійного лиха.

«Доріан» — найсильніший ураган з усіх, які вирували на Багамах. Вітри, швидкість яких досягала майже 290 км/год, і проливні дощі зруйнували або серйозно пошкодили десятки тисяч будинків.

Багамів «Доріан» досяг 1 вересня. Незабаром він досягне США. Національний центр ураганів вже попередив жителів узбережжя штатів Флориди, Джорджії, Північній і Південної Кароліни, а також Вірджинії. У деяких із них ввели режим надзвичайної ситуації.

Метеорологи побоювалися, що Доріан може стати найсильнішим ураганом майже за 30 років, у зв'язку з чим президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі до річниці початку Другої світової війни, де мав зустрітися із главою української держави Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє hromadske.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах