НС/кримінал  |  10.09.17  |  неділя
 

Укрзалізниця заблокувала Саакашвілі у потязі

Начальниця потягу Перемишль-Київ оголосила, що транспорт не зрушиться з місця, поки в ньому знаходиться Міхеїл Саакашвілі.

Аргументувала вона це тим, що вони не мають права пропускати людину, яка не має дозволу на в'їзд. При цьому ніхто так і не запитав у "Міхо" документи на пропуск. 

"Надійшла заява від Національної поліції України, що у поїзді знаходиться особа, що не має дозволу на в'їзд в Україну. Тому, згідно із законодавством, потяг не зрушить з місця, поки дана особа не покине транспорт"

- сказав провідник

Начальниця поїзду заявила, що зупинка транспорту - це наказ вищого начальства і він не зсунеться з місця, допоки в ньому перебуває "Міхо". Сама жінка не може дати чіткі відповіді на питання, що їй ставлять журналісти, а надто вона не каже, на яких підставах Саакашвілі не пускають за кордон. 

"Януковичу б таке і в голову б не прийшло, Порошенко, по-моєму, реально з глузду з'їхав. Зараз вся Польща буде з нас сміятися, що це таке - взяти весь поїзд у заручники!?" 

- каже Саакашвілі журналістам. 

Тим часом на пропускному пункті "Мостиська-2" зібралося близько трьохста прихильників політика. Також на місце прибули бійці батальйону "Донбасс" та активісти УНСО. Паралельно з цим з'явилася інформація, що до станції "Мостиська-2" стягують загони силовиків та воєнних. Мабуть, готуються до зустрічі із Саакашвілі.

Після години стояння, начальниця поїзду повідомила, що у зв'язку із ситуацією, що склалася, усі пасажири мають пересісти на автобуси, щоб доїхати до пункту призначення, а на території України їм будуть повернені гроші за квитки. Інтерсіті їхати із Саакашвілі не буде.

Варто відзначити, що МЗС Польщі зв'язалися з Києвом та запропонували впустити поїзд до України, а вже там вирішити всі питання, але наврядчи такий сценарій буде прийнятний для "принципової позиції" Укрзалізниці. 

 

 

 

 

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...