НС/кримінал  |  16.10.19  |  середа
 

Український політв'язень Олександр Шумков оголосив голодування у російській колонії

Українець протестує проти порушення його прав та посилення тиску

Український політв'язень Олександр Шумков, незаконно засуджений в Росії до чотирьох років колонії загального режиму за причетність до діяльності «Правого сектора», оголосив голодування у колонії у Тверській області РФ. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці на Facebook.

«Згідно з отриманою інформацією, він оголосив голодування через систематичні порушення з боку адміністрації виправного закладу його прав та посилення на нього психологічного тиску»,

— написала посадовиця.

Також вона звернулася до Уповноваженої з прав людини РФ Тетяни Москалькової з вимогою невідкладно вжити відповідних заходів, щоб відновити порушенні права Шумкова, а саме надати відповідь на його звернення та припинити психологічний тиск, який на нього чинять в колонії.

Як поінформував сайт «Крим.Реалії», рідні Шумкова повідомили, що напередодні отримали від нього лист, датований 13 жовтня, в якому він написав, що 14 жовтня має намір оголосити голодування.

Нагадаємо, раніше Олександр Шумков був активним учасником Євромайдану, служив за контрактом у ЗСУ та певний час був охоронцем Дмитра Яроша.

Його затримали російські агенти ввечері 17 серпня 2017 року. За словами політв’язня, на нього накинулися кілька чоловіків і заштовхали в машину. Отямився він уже в Росії, в ізоляторі тимчасового утримання.

Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах