НС/кримінал  |  26.11.18  |  понеділок
 

Відомо імена поранених українських моряків

Наразі відомо імена та прізвища лише трьох українських військових, котрі перебувають у медичному закладі на лікуванні.

У російських засобах масової інформації, а саме у Федеральній агенції новин, оприлюднено імена та прізвища українських військових моряків, яких захопила Росія під час виявленої агресії у Чорному морі.

Про це інформує Український мілітарний портал.

Згідно з даними Федеральної агенції новин, у лікувальних закладах окупованого Криму перебувають: Артеменко Андрій Анатолійович (31 березня 1994 року народження, Новоукраїнка), Сорока Василь Вікторович (11 квітня 1991 року народження, Одеса), Ейдер Андрій Дмитрович (20 грудня 1999 року народження, Одеса).

Наразі немає інформації про інших українських військових.

Окупаційний пропагандистський канал у Telegram WarGonzo повідомляє, що під час штурму українські моряки чинили опір російським загарбникам, а після захоплення не контактують із агресором.

"Наразі всі перебувають у травматології. Поранення не кульові, а осколкові - від так званої вторинки. Коли велася стрілянина по кораблю, від корпусу відлітали дрібні металеві осколки - ними і посікло кінцівки українським військовим, які перебували на судні. Також, за нашою інформацією, при затриманні вони чинили опір. Поранений офіцер має звання старшого лейтенанта", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що 25 листопада російські судна обстріляли українські кораблі в районі Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків були поранені. Росія захопила три кораблі українських ВМС і понад 20 моряків.

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявляла, що троє поранених українських моряків із захоплених Росією в районі Керченської протоки суден перебувають у першій Керченській лікарні в анексованому Криму, а інші члени екіпажу знаходяться у слідчого на опитуванні.

Російські державні ЗМІ повідомляли, що стан українських моряків, які постраждали внаслідок агресивних дій Російської Федерації у Керченській протоці, стабільний і вони «почуваються чудово».

Водночас уповноважений Президента України в АРК Борис Бабін повідомив, що кількох поранених українських моряків, імовірно, доставили до Москви.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах