НС/кримінал  |  14.08.18  |  вівторок
 

Українець повісився в польській лікарні

Як виявилося, 59-річний чоловік не мав медичної страховки. Він усвідомив, що його лікування загрожує великими фінансовими витратами і депортацією на батьківщину.

Про це повідомляє Польське радіо.

Інцидент стався вранці, 14 серпня, у палаті польської лікарні міста Ольштин Вармінсько-Мазурського воєводства. За інформацією джерела, у цей день 59-річний українець повинен був підмінити свого брата в полі, проте не зміг через те, що з ним на роботі стався нещасний випадок. Чоловікові розчавило таз і він з важкими травмами потрапив до травмотології.

Стало відомо, що у потерпілого не було медичної страховки, тому за європейськими законами лікування подібної травми обійшлося б йому дуже дорого.

"У лікарні він зрозумів, що не має страхування, а наслідком цього можуть бути великі фінансові витрати на лікування і депортація на батьківщину",

- пише видання.

Слідчі допитали усіх лікарів у медичному закладі. Про ситуацію, що трапилася, було повідомлено українське посольство в Польщі. Достовірно про точні причини самогубства чоловіка наразі нічого невідомо.

Нагадаємо, що у Львові з сьомого поверху поліклініки викинувся чоловік. У понеділок, 6-го серпня, 92-річний львів'янин скоїв самогубство, у міській поліклініці №2, на вулиці Симоненка,4.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах