НС/кримінал  |  01.12.21  |  середа
 

Українець попався на торгівлі базами персональних даних 42 млн іноземців

32-річний одесит у месенджері збував бази даних із персональними відомостями іноземних громадян. Бази містили ПІБ, номери телефонів та соціального страхування, паспортні та банківські дані.

Крім цього, фігурант збував бази з авторизаційними даними до облікових записів різних поштових сервісів, – повідомили «Варта 1» у Нацполіції України.

Одна така база містила від 100 до 1000 записів з персональними даними громадян. Залежно від об’єму бази, коштувала вона до 1000 доларів США. Оплату підозрюваний отримував на електронні гаманці.

Правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання чоловіка. За результатами вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш-накопичувачі та карти пам’яті.

Під час попереднього огляду вилученої техніки кіберполіцейські виявили бази даних, які налічували інформацію відносно 42 мільйонів іноземців.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Приморська окружна прокуратура Одеси.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e