НС/кримінал  |  24.05.22  |  вівторок
 

Дворічні близнюки загинули: ООН повідомила про зґвалтування малолітніх дітей рашистами

рф використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Про це повідомила Уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова. 

За її словами, за останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги Уповноваженого звернулися особи з Олександрівки Херсонської  області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства.

“Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами.

Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.

Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові.

Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла”,

– розповіла Денісова.

Вона зазначає, що сексуальне насильство суворо заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року. 

Як відомо, зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду.

“Прошу заступника Генерального секретаря ООН – Спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами РФ розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами”,

– заявила омбудсмен.

Людмила Денісова закликала світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів Росії та виконавців  цих страшних злочинів.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e