НС/кримінал  |  22.09.21  |  середа
 

У Зеленського пов’язують обстріл авто Шефіра з боротьбою влади проти олігархів

Обстріл автомобіля першого помічника президента України Сергія Шефіра у Володимира Зеленського пов’язують із боротьбою влади проти впливу олігархів у країні, – у коментарі «Громадське» заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Очевидно, що замах на першого помічника президента можна трактувати лише як реакцію кримінальних чи напівкримінальних структур на політику держави, спрямовану на очищення політичних та економічних відносин у державі. Вважати це якоюсь випадковістю — неможливо»,

— заявив Подоляк.

Він переконує, що відповідь держави на цей замах буде жорсткою — коли будуть встановлені всі причетні, включно із замовниками.

«Одразу можна сказати, що політика влади не зміниться. Олігархічна система буде ліквідована, а всі “авторитети”, які звикли жити поза законом, будуть поставлені під владу закону. Жодними замахами чи іншими злочинами вони собі не допоможуть»,

— додав радник голови ОП.

Він каже, що влада також зробить висновки щодо охорони та безпекових питань чиновників.

Подоляк назвав обстріл автомобіля Шефіра «відкритим, навмисним і вкрай жорстким нападом, який не можна кваліфікувати інакше, як спробу демонстративного вбивства ключового члена команди».

Президент Володимир Зеленський відреагував на обстріл автомобіля свого першого помічника Сергія Шефіра, унаслідок якого постраждав водій.

Відео звернення Зеленського з’явилося на його сторінках у соцмережах.

“Одразу після виступу на Генасамблеї ООН я вирушаю в столицю. Хто за цим стоїть – скажу відверто: не знаю поки що. Які це сили можуть бути? Внутрішні чи зовнішні? Але силами не вважаю їх, тому що передавати мені “привіт” пострілами з лісу в автомобіль мого друга – це слабкість. А ось відповідь буде сильною”,

– заявив Зеленський.

Президент підкреслив, що “на міцність” його команди “це ніяк не впливає”.

Що сталося?

Під Києвом неподалік села Лісники вранці 22 вересня обстріляли автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра. Поранили водія, якого госпіталізували.

Загалом нападники випустили в авто приблизно 10 куль. Сам Шефір не постраждав.

Для затримання нападників правоохоронці розпочали спецоперацію. Поліція відкрила кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією — замах на вбивство двох і більшої кількості осіб (ст. 115 ККУ).

Хто такий Сергій Шефір?

Як помічник Володимира Зеленського він відповідає за організацію щоденної роботи глави держави. До роботи в Офісі президента був сценаристом, продюсером і директором «Студії Квартал-95». Закінчив Криворізький гірничорудний інститут.

 

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах