НС/кримінал  |  24.02.17  |  п'ятниця
 

У Відні затримали ще одну особу у справі Фірташа

Віденська поліція провела затримання ще однієї особи, яка є фігурантом справи, відкритої стосовно українського олігарха Дмитра Фірташа в Іспанії.

У п'ятницю, 24-го лютого, факт затримання підтвердила віденська прокуратура, інформує "DW". При цьому наголошується, що затримання відбулось на підставі європейського ордера на арешт, який видала Іспанія.

Речниця прокуратури зауважила, що йде мова саме про відкриту Іспанією справу, яка стосується підозр українського бізнесмена у відмиванні грошей. Наразі правоохоронці не можуть назвати прізвища затриманої особи, однак не заперечують повідомлення видання "News", яке поінформувало про "українсько-сирійського бізнесмена, який мешкає у Відні".

За даними "DW", йдеться про екс-радника Президента Віктора Ющенка, Ареса Юсефа, центральний офіс компанії якого розташовано у Відні. Юсеф начебто розпоряджався потоками коштів, які надходили від Фірташа.

"Бізнесмен сирійського походження багато років вів справи в Україні, в тому числі у нафтогазовій сфері. Екс-голова Адміністрації президента Олег Рибачук раніше заявляв, що саме Юсеф порекомендував Дмитра Фірташа Ющенку на роль посередника у постачаннях газу з Росії",

- пише видання.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах