НС/кримінал  |  10.11.19  |  неділя
 

У столиці Чилі підпалили університет і розгромили церкву

У столиці Чилі Сантьяго демонстранти підпалили будівлю університету імені Педро де Вальдівії та розграбували церкву Асунсьйон.

Як повідомляє AFP, мітингувальники почали сутички з поліцією, яка встановила барикади для захисту приватного університету імені Педро де Вальдівії. Незабаром після цього загорівся дерев’яний дах 100-річної адміністративної будівлі вузу.

Також неподалік від університету мітингувальники в капюшонах розграбували церкву Асунсьйон, яка була збудована у 1876 році – вони витягли меблі на вулицю і підпалили її.

Нагадаємо, масові протести у Сантьяго та інших містах Чилі почалися після рішення влади підвищити ціну на проїзд у метро. Учасники акцій виступають проти соціально-економічного ладу, низьких зарплат і пенсій, зависоку вартість медичного обслуговування та освіти.

Спочатку чилійці мітингували мирно, але з 18 жовтня почалися сутички з правоохоронцями. У Сантьяго демонстранти розгромили кілька станцій метро, ​​палили автобуси і будівлі.

Президент Себастьян Піньєра оголосив надзвичайний стан через заворушення, погроми та підпали. Він вибачився, що не зміг передбачити спалаху заворушень і оголосив план заходів для виконання вимог демонстрантів.

Про це повідомляє ua.news

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах