НС/кримінал  |  17.11.17  |  п'ятниця
 

У Рівному студентки звинуватили 70-річного викладача у домаганнях

Дівчата стверджують, що за послуги інтимного характеру 70-річний викладач обіцяв їм сплачувати за гуртожиток, влаштувати на роботу, а також вирішити проблеми з навчанням.

Звинувачення у сексуальних домаганнях проти завідувача кафедри хореографії 70-річного професора Рівненського державного гуманітарного університету, почесного громадянина міста, Володимира Годовського висунули 13 студенток і випускниць навчального закладу.

Про домагання з боку колеги заявила і колишня викладачка вузу, зазначено в сюжеті програми "Слідство.Інфо".

Одна з випускниць розповіла, що під час особистої зустрічі професор торкався її, цілував груди і вухо. За словами інших випускниць, викладач іноді відверто пропонував секс.

Колишня викладачка Алла Геккель заявила, що Годовський і їй пропонував інтимні стосунки. Жінка, яка пропрацювала у закладі 13 років, звільнилася через небажання підписувати відомості з оцінками студентів, які не відвідували заняття, а також через домагання завідувача кафедри.

Якийсь час студентки мовчали про домагання Годовського, боячись відрахування з вузу.

Журналісти опублікували уривок записаної розмови між професором та однією з дівчат.

"Коли ви будете моєї студенткою, мені не потрібен буде ні ректор, ні проректор, ні декан, ніхто. Тому що у мене буде моральне й аморальне право вас опікати. Я буду тобі платити за гуртожиток, якщо будеш мене міцно цілувати. Я буду "кришувати" тебе, мені подобаються такі жінки, дівчата. Ти класна, тільки трохи затиснута. Я буду тебе розковувати",

- сказав викладач.

Сам Годовський звинувачення в домаганнях заперечує, посилаючись на власну сексуальну "неспроможність", а свою поведінку стосовно дівчат пояснює "специфікою роботи".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...