НС/кримінал  |  11.06.19  |  вівторок
 

У ресторані Львова отруїлися понад 40 людей

У постраждалих осіб встановили однаковий діагноз - гостра кишкова інфекція.

У суботу, 8 червня, у ресторані «Червона Рута», що на вулиці Хуторівка, 26 у Львові святкували весілля, на якому було близько 100 людей.

У вівторок, 11 червня, департамент з питань цивільного захисту ЛОДА повідомив, що в медичні заклади за допомогою звернулися 44 особи, котрі перебували на цьому весіллі. З них було госпіталізовані 39 осіб, зокрема 5 дітей. Решта осіб відмовилися від госпіталізації, а одну пацієнтку виписали із стаціонару на вимогу.

У постраждалих людей встановили діагноз – гостра кишкова інфекція.

Наразі в ресторані проводять санітарно-гігієнічні та протиепідемічні заходи.

Поліція проводить розслідування за кримінальною статтею про порушення санітарних правил.

ДОПОВНЕНО

Кількість потерпілих, котрі отруїлися під час весілля, збільшилась до 47 осіб.

Про це інформують у прес-службі ДСНС.

Також у вівторок, 11 червня, до Львівської обласної інфекційної лікарні зверталися пацієнти, котрі харчувалися у ресторані 9 червня під час святкування Причастя і Хрестин або просто прийшли в заклад поїсти.

Загалом до лікарів звернулося 55 людей, з яких шестеро – діти. У всіх пацієнтів були однакові симптоми: висока температура, пронос, блювота.

Наразі на стаціонарі перебувають 47 осіб із середньо важким станом здоров’я.

Держпродспоживслужба перевірила ресторан «Червона Рута» та виявила численні порушення санітарних вимог. Таким чином ресторан на два тижні зачинили.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статтею 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Винуватців можуть позбавити волі на термін до трьох років.

Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах