НС/кримінал  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

У Львові знайшли гранату часів ІІ Світової

Небезпечну знахідку знайшли за 20 метрів від будинку на вулиці Навроцького.

Вчора, 18 жовтня, о 12:49 надійшло повідомлення до рятувальників Головного управління ДСНС України у Львівській області, у якому йшлося, що у Львові на вулиці Навроцького, 33 під час прибирання на території, на відстані 20 метрів до будинку, люди знайшли гранату панцерфауст 30 часів ІІ Світової війни.

Вже о 18:10 фахівці піротехнічної групи другого спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили вибухонебезпечний предмет і знищили його у встановленому порядку.

Того ж дня о 17:59 до спецслужб надійшло подібне повідомлення, що в селі Миколаїв Радехівського району, під час випасання худоби в полі, на відстані 400 метрів від житлових будинків, місцеві мешканці знайшли предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Із підрозділу надзвичайних ситуацій застерігають людей, що знайдені снаряди можуть спричинити шкоду здоров'ю і життю тих людей, які перебувають поряд із ними.

У разі виявлення небезпечного предмета, потрібно: 

  1. Не наближатися до предмета, відійти на безпечну відстань і не допускати до знахідки інших людей.
  2. Зателефонувати за номером 101 або 102, вказавши місце знаходження небезпечного предмета та повідомивши час його виявлення.
  3. У жодному разі не рухати та не переміщати цей предмет.
  4. Біля знайдених мін і снарядів не можна користуватися засобами радіозв'язку та мобільними телефонами, тому що вини можуть спровокувати вибух. Тому, викликаючи рятувальників, потрібно якомога далі відійти від знахідки.
  5. Потрібно негайно припинити будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета.

 

 
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах