НС/кримінал  |  20.10.19  |  неділя
 

У Львові в квартирі померлої пенсіонерки виявили десятки голодних котів

Жінку знайшли мертвою в квартирі через п'ять днів після смерті

У Львові самотню пенсіонерку знайшли мертвою в її квартирі через п'ять днів після смерті. Перше, що побачили поліцейські, вибивши двері в приміщення – це десятки нявкаючих голодних кішок. Дві з них були вже мертві.

За словами сусідів, жінка кілька років підбирала тварин на вулиці і селила їх в своєму будинку.

"За словами експертів, мертва жінка пролежала там вже кілька днів",

– каже прес-секретар обласного управління Нацполіції Світлана Добровольська.

"Це був жах. Я такого ще не бачила",

– каже волонтер Зінаїда Грабчак.

Померлу добре знають львівські волонтери. Жінка була дуже доброю, кажуть вони. 61-річна Наталія жила одна і любила котів.

"Вона лікар, викладала. Дуже хороша така людина, добра. Але вона вже була на пенсії, була маленька пенсія, але котів багато. Вона все одно про них дбала, але не пускала своїх знайомих, друзів",

– згадує волонтер Зінаїда Грабчак.

Після смерті Наталії волонтери погодилися подбати про її котів. Тварин – близько чотирьох десятків. Всім шукають нових дбайливих господарів.

"Деяких кішок взяли на лікування, зробили їм тести, аналізи, щоб віддати їх безпечно в сім'ї. Вже 15 котів нібито повинні забирати",

– зазначила зоозахисниця Юстина.

Відразу забрати всіх котів неможливо – в місцевих притулках немає вільних місць. Тому порятунку пухнастики досі чекають в квартирі своєї померлої господарки. Але зоозахисники навіть погодувати чотириногих не можуть – в будинок їх не пускають спадкоємці пенсіонерки.

Двері будинку, де жила пенсіонерка, закриті. З квартири досі чути неприємний запах. У зачинені двері квартири волонтери стукають кожен день, стверджуючи, що, якщо їх не пускатимуть до тварин, викличуть поліцію.

Про це повідомляє segodnya

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах