НС/кримінал  |  14.06.14  |  субота
 

У Луганську терористи збили Іл-76 (доповнено)

Всі 49 осіб, які знаходилися на борту збитого над Луганськом транспортного літака Іл-76, загинули.
Як повідомляють ЗМІ з посиланням на власні джерела, у Луганську при заході на посадку терористами було збито літак Іл-76.

Терористи влучили в літак ракетою, випущеною з ПЗРК, коли Іл-76 заходив на посадку зі східного боку аеропорту.

За наявними даними, на борту було більше 30 чоловік. Це військовослужбовці 25-ої аеромобільної бригади та члени екіпажу.

Доповнення

В Міністерстві оборони повідомили, що літак перевозив особовий склад для ротації, на борту, крім військовослужбовців, були техніка, спорядження та продовольство. Літак був уражений вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета.
"Керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та командування Повітряних Сил Збройних Сил України висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв’язку із трагічною непоправимою втратою",
- йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.
Кількість загиблих у повідомленні не уточнюють.

В той же час CNN із посиланням на власні джерела повідомляє, що на борту збитого літака було щонайменше 49 осіб, але наразі не відомо точно, чи хтось вижив, чи всі загинули.

Доповнення

Спікер АТО Владислав Селезньов підтвердив інформацію ЗМІ про те, що на борту літака знаходилось 49 осіб, з яких 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Всі 49 військових загинуло.
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e