НС/кримінал  |  16.04.18  |  понеділок
 

У Києві вчинили самогубство двоє офіцерів СБУ

Полковник Олег Вовчок і співробітник Департаменту захисту національної державності СБУ Сергій Ткаченко застрелилися з особистої зброї з невідомих причин.

Про це повідомив журналіст Станіслав Речинський.

З його слів, один з них - 40-річний Олег Вовчок звільнився зі спецслужби в минулому році. До того моменту він працював на посаді заступника начальника Київського управління. У суботу, 14-го квітня, о 22:46 він застрелився з пістолета Sauer в своєму будинку, розташованому в селі Михайлівська Рубежівка, що під Києвом.

Потім стало відомо про ще одне схоже самогубств. У той же день наклав на себе руки 33-річний співробітник Департаменту захисту національної державності СБУ Сергій Ткаченко. Він застрелився з пістолета Макарова.

Поки невідомо, чи пов'язані ці випадки між собою і з яких причин обидва працівники спецслужб вирішили розлучитися з життям.

ДОПОВНЕНО:

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська прокоментувала самогубства своїх колег.

З її слів, один з офіцерів - 33-річний Сергій Ткаченко, дивом вижив і зараз перебуває в реанімації. Інших подробиць вона не повідомила, посилаючись на таємницю слідства. Вона стверджує, що розслідування веде поліція.

ДОПОВНЕНО:

З'явилися подробиці самогубства полковника СБУ під Києвом. Згідно з попередньою версією слідства, трагедія сталася через сімейні обставини. Як стверджує прес-секретар Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Жукович, чоловік дійсно застрелився із власного зареєстрованоого бойового пістолета, який зараз відправили на експертизу. Поки мова йде про сімейну сварку, яку загиблий вирішив закінчити у такій спосіб.

ДОПОВНЕНО

У київській лікарні помер 33-річний співробітник СБУ Сергій Ткаченко, який намагався покінчити життя самогубством, вистріливши собі в голову з пістолета Макарова. У прес-службі СБУ підтвердили, що Сергій Ткаченко є їх чинним співробітником. 

Трагічні самогубства поділяли лише кілька годин. У першому випадку мова йде про 40-річного полковника Олега Вовчка, який до минулого року служив заступником начальника київського главку СБУ, в другому - про працівника департаменту захисту національної державності, 33-річного Сергія Ткаченко.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах